
Підліткова постіль з простирадлом на гумці COLORFUL BLOTS COSAS Білий 155х215 см
3 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: ColorBlots_El90-Grey_155
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розмір та склад "Підліткова постільна білизна COSAS": підковдра COSAS 155х215см - 1 шт, наволочка COSAS 50х70см - 1 шт, простирадло на гумці COSAS 90х200х20см -1 шт. Матеріал з якого виготовлена дитяча постільна білизна COSAS – 100% органічна бавовна, країна походження Європа та Туреччина має сертифікат якості Oeko-Tex для здорового сну. Тканина для постільної білизни COSAS зберігає тепло, дає тілу можливість дихати, не викликає алергії, міцна та довговічна, добре переться та легко гладиться. Ніжна шкіра дитини контактує тільки з натуральними матеріалами, тому не викликає подразнення та запалення. Постіль для підлітків COSAS має гладку поверхню, що забезпечує максимально комфортний сон! У комплект постільної білизни COSAS входить простирадло на резинці, воно міцно тримається на матраці, закриваючи його бічні стінки, фіксуючи резинкою по всьому периметру. Простирадла на гумці COSAS не зісковзують при використанні і не утворюють складок, незалежно від руху тіла. Завдяки спеціальній технології постільна білизна COSAS не втрачає насиченості відтінків навіть після багаторічного використання. Постільна білизна для підлітків COSAS упакована у картонну коробку, також підійде на подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosas |
| Колір | Білий |
| Тип | Наволочка |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ColorBlots_El90-Grey_155 |
| Дизайн | У горох |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Комплектація | Простирадло на резинці 90х200х20 см - 1 шт. Підковдра 155х215 см - 1 шт. Наволочка 50х70 см — 1 шт. |
| Матеріал | Ранфорс |
| Особливості | З простирадлом на гумці|У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 1 х 50х70 см |
| Розмір простирадла | 90 х 200 + 20 см |
| Розмір підковдри | 155 x 215 см |
| Склад | 100% органічна гіпоалергенна бавовна |
| Спальний розмір | Дитячі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴










