Розмір та склад "Постільна білизна двоспальна COSAS": підковдра COSAS 180х220см - 1 шт, наволочка COSAS 50х70см - 2 шт, простирадло без гумки COSAS 220х240см - 1 шт. Матеріал з якого виготовлений двоспальний комплект COSAS – 100% органічна бавовна, країна походження Європа та Туреччина має сертифікат якості Oeko-Tex для здорового сну. Тканина для постільної білизни COSAS зберігає тепло, дає тілу можливість дихати, не викликає алергії, міцна та довговічна, добре переться та легко гладиться. Ніжна шкіра контактує тільки з натуральними матеріалами, тому не викликає подразнення та запалення. Постіль двоспальне COSAS має гладку поверхню, що забезпечує максимально комфортний сон! Завдяки спеціальній технології постільні комплекти COSAS не втрачають насиченості відтінків навіть після багаторічного використання. Комплект постільної білизни двоспальний COSAS упакований у картонну коробку, яка підійде на подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosas |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WaveColor_Grey_180 |
| Дизайн | З геометричним принтом |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Комплектація | Простирадло без гумки 220х240 см — 1 шт. Підковдра 180х220 см - 1 шт. Наволочка 50х70 см — 2 шт. |
| Матеріал | Ранфорс |
| Особливості | У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 2 х 50х70 см |
| Розмір простирадла | 220 х 240 см |
| Розмір підковдри | 180 x 220 см |
| Склад | 100% органічна гіпоалергенна бавовна |
| Спальний розмір | Двоспальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴











