
Двоспальна постіль з простирадлом на гумці Cactus CS2 COSAS Зелений 180х220 см
3 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: Cactus_El140-Rose_180
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розмір та склад "Постільна білизна двоспальна COSAS": підковдра COSAS 180х220см - 1 шт, наволочка COSAS 50х70см - 2 шт, простирадло на гумці COSAS 140х200х20см -1 шт. Матеріал з якого виготовлений двоспальний комплект COSAS – 100% органічна бавовна, країна походження Європа та Туреччина має сертифікат якості Oeko-Tex для здорового сну. Тканина для постільної білизни COSAS зберігає тепло, дає тілу можливість дихати, не викликає алергії, міцна та довговічна, добре переться та легко гладиться. Ніжна шкіра контактує тільки з натуральними матеріалами, тому не викликає подразнення та запалення. Двоспальна постільна білизна COSAS має гладку поверхню, що забезпечує максимально комфортний сон! У комплект постільної білизни COSAS входить простирадло на резинці, воно міцно тримається на матраці, закриваючи його бічні стінки, фіксуючи резинкою по всьому периметру. Простирадла на гумці COSAS не зісковзують при використанні і не утворюють складок, незалежно від руху тіла. Завдяки спеціальній технології постільні комплекти COSAS не втрачають насиченості відтінків навіть після багаторічного використання. Комплект постільної білизни двоспальний COSAS упакований у картонну коробку, яка підійде на подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosas |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Cactus_El140-Rose_180 |
| Дизайн | З рослинним принтом |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Комплектація | Простирадло на резинці 140х200х20 см - 1 шт. Підковдра 180х220 см - 1 шт. Наволочка 50х70 см — 2 шт. |
| Матеріал | Ранфорс |
| Особливості | З простирадлом на гумці|У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 2 х 50х70 см |
| Розмір простирадла | 140 х 200 + 20 см |
| Розмір підковдри | 180 x 220 см |
| Склад | 100% органічна гіпоалергенна бавовна |
| Спальний розмір | Двоспальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴










