Розмір та склад "Сімейний комплект постільної білизни COSAS": підковдра COSAS 160х220 см - 2 шт, наволочка COSAS 50х70 см - 2 шт, простирадло без резинки COSAS 220х240 см - 1 шт. Матеріал з якого виготовлена сімейна постільна білизна COSAS - 100% органічний сатин, країна походження Турція, має сертифікат якості Oeko-Tex для здорового сну. Тканина для постільної білизни COSAS зберігає тепло, дає тілу можливість дихати, не викликає алергії, міцна і довговічна, добре переться і легко прасується. Ніжна шкіра контактує тільки з натуральними матеріалами, тому не викликає подразнення і запалення. Постіль сімейна сатин від виробника COSAS має гладку поверхню, що забезпечує максимально комфортний сон! Завдяки спеціальній технології комплект постільної білизни сімейний COSAS не втрачає насиченості відтінків навіть після багаторічного використання. Постіль сімейна сатин COSAS упакована у фірмову картонну коробку, яка також підійде на подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosas |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Сатин_Чорний_КафеН_160x2 |
| Дизайн | Однотонні моделі |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Колір | Бежевий/Чорний |
| Комплектація | Простирадло без гумки 220х240 см — 1 шт. Підковдра 160х220 см - 2 шт. Наволочка 50х70 см — 2 шт. |
| Матеріал | Сатин |
| Особливості | З 2-ма підковдрами|У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 2 х 50х70 см |
| Розмір простирадла | 220 х 240 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Склад | 100% органічна гіпоалергенна бавовна |
| Спальний розмір | Сімейні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 590 ₴








