Розмір та склад "Сімейний комплект постільної білизни COSAS": підковдра COSAS 160х220см - 2 шт, наволочка COSAS 50х70см - 2 шт, простирадло без гумки COSAS 220х240см - 1 шт. Матеріал з якого виготовлено постільна білизна COSAS – 100% органічний сатин, країна походження Туреччина, має сертифікат якості Oeko-Tex для здорового сну. Тканина для постільної білизни COSAS зберігає тепло, дає тілу можливість дихати, не викликає алергії, міцна та довговічна, добре переться та легко гладиться. Ніжна шкіра контактує тільки з натуральними матеріалами, тому не викликає подразнення та запалення. Постіль сімейне сатин від виробника COSAS має гладку поверхню, що забезпечує максимально комфортний сон! Завдяки спеціальній технології комплект постільної білизни сімейний COSAS не втрачає насиченості відтінків навіть після багаторічного використання. Постіль сімейне сатин COSAS упаковане у фірмову картонну коробку, яка також підійде на подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosas |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Сатин_Чорний_ПудраН_160x2 |
| Дизайн | Однотонні моделі |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Комплектація | Простирадло без гумки 220х240 см — 1 шт. Підковдра 160х220 см - 2 шт. Наволочка 50х70 см — 2 шт. |
| Матеріал | Сатин |
| Особливості | З 2-ма підковдрами|У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 2 х 50х70 см |
| Розмір простирадла | 220 х 240 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Склад | 100% органічна гіпоалергенна бавовна (сатин преміум) |
| Спальний розмір | Сімейні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 590 ₴










