Розмір та склад "Постільна білизна євро сатин COSAS" : підковдра COSAS 200х220 см - 1 шт, наволочка COSAS 70х70 см - 2 шт, простирадло без резинки COSAS 220х240 см - 1 шт. Матеріал з якого виготовлена постільна білизна євро COSAS - 100% органічний сатин, країна походження Турція, має сертифікат якості Oeko-Tex для здорового сну. Тканина для постільної білизни COSAS зберігає тепло, дає тілу можливість дихати, не викликає алергії, міцна і довговічна, добре переться і легко прасується. Ніжна шкіра контактує тільки з натуральними матеріалами, тому не викликає подразнення і запалення. Постільна білизна від виробника COSAS має гладку поверхню, що забезпечує максимально комфортний сон! Завдяки спеціальній технології сатиновий євро комплект постільної білизни COSAS не втрачає насиченості відтінків навіть після багаторічного використання. Постіль євро сатин COSAS упакована у фірмову картонну коробку, яка також підійде на подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosas |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Сірий_240_1_70 |
| Дизайн | Однотонні моделі |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Комплектація | Простирадло 220х240 см — 1 шт. Підковдра 200х220 см - 1 шт. Наволочка 70х70 см — 2 шт. |
| Матеріал | Сатин |
| Особливості | У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 2 х 70x70 см |
| Розмір простирадла | 220 х 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Склад | 100% органічна гіпоалергенна бавовна |
| Спальний розмір | Євро |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 690 ₴









