Човен надувний Intex Challenger K4, весла, ручний насос. Green (96768)
Особливості:
- Вигляд: Байдарка - довгий вузький легкий човен, використовується в першу чергу для спорту та туризму.
- Наводиться рух дволопатевим веслом.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Товщина матеріалу: 0.75 мм.
- Максимальна місткість: двоє дорослих.
- Дно: надувне - надує разом з човном.
- Судно з таким дном є більш стійким та досить жорстким, щоб не використовувати додаткові настили.
- Максимальне навантаження: 180 кг.
- Розмір у надутому вигляді: 351 х 76 см.
- Довжина весел: 210 см.
- Висота (надутий)*: 38 см.
- Вага упаковки: 17.29 кг.
- Об'єм упаковки: 0.083 куб.м
- Габарити упаковки: 33 x 60 x 42 см.
Характеристики:
- Тип: Гребні
- Віп: Байдарка
- Тип днища: Надувне
- Ширина: 760 мм
- Висота транцю: 380 мм
- Пасажиромісткість: 1
- Вантажопідйомність: 180 кг
- Додаткові характеристики: знімні, надувні сидіння, алюмінієві весла, ручний насос.
- Колір: Зелений
- Варіант комплектації: стандартна комплектація
- Вага: 17.29 кг
- Розмір човна: 351 х 76 х 38 см
- Розмір упаковки: 33 x 60 x 42 см
- Об'єм упаковки: 0.083 куб.м
- Упаковка: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 17.29 кг |
| Вантажопідйомність | 180 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 96768 |
| Висота, см | 38 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина, см | 351 см |
| Доставка/Оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Кількість людей | 2 |
| Матеріал | Вініл |
| Розмір паковання, см | 33 x 60 x 42 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Гребірні |
| Ширина, см | 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 528 ₴



