
Світлодіодна фара Starlight JR-K-180W 9-32V combo
2 470 ₴
- В наявності
- Код: JR-K-180W
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна фара StarLight забезпечує чудові характеристики освітлення, а завдяки якісному збору та дизайну пристрій підходить для використання практично на будь-якому автомобілі. Пристрій повністю універсальне для використання на будь-якому транспорті, від легких автомобілів до великих бездоріжників.
Завдяки використанню новітніх технологій і світлодіодів преміум-класу забезпечується максимальний світловий потік. В пристрої використовуються тільки якісні компоненти, які дозволяють використовувати пристрій практично в будь-яких умовах.
Використання новітньої світлодіодної технології, вакуумно-металізованих відбивачів, радіатора CEA та електронної системи управління температурним режимом дозволяє отримати максимально продуктивне пристрій. Корпус виготовлений з алюмінію і скла з полікарбонату, завдяки чому пристрій буде працювати навіть у найскладніших умовах.
Характеристики:
Потужність сумарна: 180 Вт;
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: бездоріжників, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, лодки;
Робоча напруга: 9-32 В;
Тип світла: ближній світ + дальний світ (Combo);
Цветовая температура: 6000К;
Матеріал корпусу: авіаційний алюміній, покритий порошковою краской;
Матеріал скла: полікарбонат;
Монтажный кронштейн: кронштейн із нержавіючої сталі, покритий порошковою краской;
Водонепроникність: IP67;
Світового потоку: 9450 Лм;
Розмір (ДхШхВ): 710x65x80мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starlight |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JR-K-180W |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина, мм | 710 |
| Корпус | Авіаційний алюміній |
| Потужність, W | 180 |
| Напруга, V | 9-32 |
| Розміри | 710x65x80 мм |
| Світловий потік | 9450 |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Тип діодів | CREE + EPISTAR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴






