Фара світлодіодна StarLight забезпечує чудові характеристики освітлення, а завдяки якості збирання та дизайну пристрій підійде для використання практично на будь-якому автомобілі. Пристрій повністю універсальний для використання на будь-якому транспорті, від легкових автомобілів до великих позашляховиків.
Світлодіодна фара будує правильний світло-тіньовий кордон, що унеможливлює засліплення інших учасників дорожнього руху.
Завдяки використанню новітніх технологій та світлодіодів преміум-класу забезпечується максимальний світловий потік. У пристрої використовуються лише якісні компоненти, які дозволяють використовувати пристрій практично за будь-яких умов.
Використання новітньої світлодіодної технології, вакуумно-металізованих відбивачів, CEA радіатора та електронної системи керування температурним режимом дозволяє отримати максимально продуктивний пристрій. Корпус виготовлений з алюмінію та скло з полікарбонату, завдяки чому пристрій працюватиме навіть у найскладніших умовах.
Характеристики:
Тип світлодіода: CREE XML;
Кількість елементів: 16;
Потужність сумарна Вт: 160;
Робоча напруга: 10-30 В;
Ступінь водонепроникності: IP68;
Колірна температура: 6000К;
Матеріал корпусу: авіаційний алюміній покритий порошковою червоною;
Матеріал скла: полікарбонат;
Монтажний кронштейн: кронштейн із нержавіючої сталі покритий порошковою червоною;
Ресурс роботи: 30000 годин;
Світловий потік: 13400Лм;
Розмір (ДхШхВ): 775x65x37 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starlight |
| Колірна температура | 6000K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 47-160W |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина, мм | 775 |
| Корпус | Чорний |
| Потужність, W | 160 |
| Напруга, V | 10-30 |
| Розміри | 775x65x37 мм |
| Світловий потік | 13400 |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Тип діодів | CREE XML |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 960 ₴








