
Мультиварка-скороварка Philips HD2237/41
7 299 ₴
- В наявності
- Код: HD2237/41
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Програми мультиварки для ще більшої різноманітності Додаткові програми мультиварки включають приготування на пару, випікання та приготування йогуртів — з ними ви зможете здивувати своїх рідних і друзів ще ширшим асортиментом страв і десертів. Автоматична підтримка температури протягом 12 годин, функції підігріву Автоматична підтримка температури протягом 12 годин (крім режиму "Йогурт" та "Пасерування/обсмажування") для оптимальної температури страв на момент сервірування. Збільшена потужність та нагрівання на 25 % швидше Завдяки збільшеній потужності час попереднього нагрівання знижується на 25 % для ще швидше приготування їжі. Більш надійна ємності з покриттям ProCeramic+ та захистом від подряпин Ємність з покриттям ProCeramic+ у 5 разів довговічніша за стандартні аналоги. Поверхня захищена від подряпин та забезпечить ефективність протягом більш тривалого часу. Знімна внутрішня кришка, що легко очищається. 9 систем безпеки для приготування страв без зайвих турбот. Тиховарка з вибором високої/низької температури та програмами до 12 годин Програми тиховарки з різними температурними режимами допоможуть створити ніжні страви, що тануть у роті. Пасерування/обсмажування при високій/низькій температурі Пасерування/обсмажування для передачі багатого смаку ще до початку приготування. Функція скороварки з різними кнопками вибору програми Завдяки додатковому тиску, навіть тверді інгредієнти можна розм'якшити за кілька хвилин. 7 програм скороварки допоможуть вам готувати смачні страви з браком часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Покриття чаші | Керамічне |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | немає |
| Артикул | HD2237/41 |
| У комплекті | мультиварка-скороварка, книга рецептів, ложка, мірна склянка, пароварка, інструкція |
| Гарантія | 24 мес. |
| Голосова навігація | Немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Кількість автоматичних програм | 15 |
| Потужність нагрівального елемента | 1300 Вт |
| Загальний об'єм чаші | 6.0 л |
| Пароварка | Да |
| Підтримка температури | Да |
| Попередня заміна автопідігрівання | немає |
| Програми | суп, рис, крупи, пароварка, м'ясо птиці, тушкування, йогурт, випічки, печеня овочі, печене м'ясо |
| Розміри | 29.9 x 30.3 x 35.5 см |
| Розігрівання | Да |
| Ручні налаштування | Да |
| Знімна кришка | Да |
| Тип | скороварка |
| Фритюрниця | Немає |
| Функція скороварки | Да |
| Цвет изделия | чорний зі сріблястим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 299 ₴






