Відмінна працездатність, перевірена безліччю тестів, може мати невеликі подряпини. Стабільна робота пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Form Factor | Small form factor |
| seo title | Комп'ютер HP ProDesk 600 G1 SFF |
| Артикул | da96b4f8-fb10-11ee-a8f0-f1ab1acde067 |
| Блок живлення | 240 Вт |
| Вага | 7.6 кг г |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 4600 |
| Габарити | 379x338x100 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість потоків | 4 |
| Кількість слотів під пам'ять | 4 |
| Комплектація | Системний блок, кабель живлення |
| Максимальний обсяг пам'яті | 32 ГБ |
| Мoдель | 600 G1 SFF |
| Призначення | Для дому |
| Об'єм SSD | 240 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Покоління процесора | 4 |
| Роз'єми | 4 x USB 3.0 / 6 x USB 2.0 / 1 x COM / 2 x PS/2 / 1 x LAN / 1 x VGA / 2 x DP / 4 x AudioPorts |
| Роз'єми PCI full | 1 x PCI Express x16 slot / 3 x PCI Express x1 slot |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип корпусу | Середній |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-4570 (6M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Чипсет | Intel Q87 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290 ₴



