
Люстра підвісна MSK Electric Sierra в стилі лофт на три плафони NL 10537-3
2 481,60 ₴
- В наявності
- Код: 615777
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра в стилі лофт на три плафони зроблена з металу. Має три плафони у формі сіток під лампу Е27. Ви можете самостійно виставити потрібну довжину проводу на кожен плафон
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 615777 |
| Висота | 100 |
| Висота плафона | 250 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр | 75 |
| Діаметр стельової чаші | 120 |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Розмір паковання | 32х29х28см |
| Серія | Sierra |
| Колір арматури | Чорний |
| Ширина верхньої частини | 600 мм |
| Ширина нижньої частини | 750 мм |
| Ширина плафона | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 481,60 ₴



