
Люстра MSK Electric Urban на чотири плафони NL 2410-4 BK у стилі лофт чорна
2 585 ₴
- В наявності
- Код: 617421
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 617421 |
| Висота | 20 |
| Висота плафона | 150 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина плафона | 135 мм |
| Діаметр стельової чаші | 80 |
| Довжина: | 47 |
| Код товару | 2410-4 |
| Розмір паковання | 40х36х18см |
| Серія | Urban |
| Колір арматури | Чорний |
| Ширина плафона | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 585 ₴


