
Люстра лофт MSK Electric Urban на чотири плафони біла NL 2310-4 WH
2 585 ₴
- В наявності
- Код: 617453
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишуканий, брутальний лофт світильник, на перший погляд громіздкий, але малюнок прорізів, немов мереживо, дає світлу легко та грайливо розсіюватися кімнатою. Лампи підходять із цоколем Е27. Люстра стельова Urban прекрасно підійде як для інтер'єрів у стилі лофт, так і до безлічі інших стилів і дизайнів і обов'язково стане родзинкою Вашого інтер'єру.
Люстра лофт Urban дуже надійна та слугуватиме багато років тому. вона зроблена з міцного металу та пофарбована якісною порошковою фарбою, яка запікається за високої температури.
Гарантія — 36 місяців.
Лампи до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 617453 |
| Висота | 20 |
| Висота плафона | 150 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина плафона | 135 мм |
| Діаметр стельової чаші | 80 |
| Код товару | 2310-4 |
| Розмір паковання | 40х36х18см |
| Серія | Urban |
| Колір арматури | Білий |
| Ширина | 47 |
| Ширина плафона | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 585 ₴


