
Стелаж 3-х поличковий Мінімал Tenero Чорний оксамит/Файрвуд
5 680 ₴
- В наявності
- Код: 85674719
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 1100 мм, ширина 1000 мм, глибина 400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85674719 |
| Висота | 110 см |
| Глибина | 40 см |
| Кількість полиць | 3 |
| Матеріал каркаса | Метал + ЛДСП |
| Матеріал полиць | Ламіноване ДСП |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 680 ₴


