
Кухонний ніж Сантоку 170 мм Satake Unique Damascus (806-961)
5 699 ₴
- В наявності
- Код: 45819
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Серія: Unique Damascus
- Призначення: для нарізки овочів, м'яса та риби
- Матеріал леза: 33-шарова дамаська сталь, (середня куля VG-10)
- Ергономічні ручки виготовлені з міцного матеріалу – дерева пакка, стійкого до вологи та високих температур
- Колір ручки: чорний
- Довжина леза: 170 мм
- Довжина ножа: 285 мм
- Ширина леза: 47 мм
- Товщина леза: 2,1 мм
- Твердість леза (HRC): 60
- Тип заточування: двостороння симетрична
- Вага: 164 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Satake |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 45819 |
| Довжина леза | 170 мм |
| Призначення | Для зелені для коренеплодів Для м'яса Для овочів |
| Загальна довжина | 285 мм |
| Серія | Unique Damascus |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Країна-виробник Товару | Японія |
| Твердість сталі | 60 |
| Тип | Японський шеф-ніж (Сантоку) |
| Тип кріплення колодки | На заклепках |
| Колір ручки | Чорний |
| Ширина леза | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 699 ₴





