
Кухонний ніж Сантоку 170 мм Satake Mahogany (801-133)
5 699 ₴
- В наявності
- Код: 45821
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Серія: Mahogany
- Призначення: сантоку, шеф, японські
- Універсальний японський кухонний ніж призначений для нарізки овочів, фруктів, м'яса та риби
- Матеріал леза: японська нержавіюча сталь VG-10
- Матеріал ручки: дерево
- Колір ручки: коричневий
- Довжина леза: 170 мм
- Довжина ножа: 295 мм
- Товщина леза: 1, 8 мм
- Твердість леза (HRC): 60
- Вага: 160 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Satake |
| Вага | 160 г |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Загальна довжина ножа | 295 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 45821 |
| Довжина леза | 170 мм |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Призначення | Для зелені для коренеплодів Для м'яса Для овочів |
| Серія | Mahogany |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Країна-виробник Товару | Японія |
| Твердість сталі | 60 HRc |
| Тип кріплення колодки | На заклепках |
| Тип леза | Штамповане |
| Товщина леза | 1,8 мм |
| Колір колодки | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 699 ₴


