
Кухонний ніж Сантоку 165 мм Tojiro Zen (FD-567D)
6 298,95 ₴
- В наявності
- Код: 45828
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Серія: Zen
- Матеріал леза : тришарова сталь VG-10
- Матеріал ручки: японський дуб
- Довжина леза: 165 мм
- Загальна довжина: 305 мм
- Ширина леза: 44 мм
- Товщина леза: 2,1 мм
- Твердість сталі: 61 HRc
- Тип заточування: двостороння симетрична
- Колір: бежевий
- Країна виробництва: Японія
- Японський ніж універсального застосування, призначений в основному для м'яса, овочів та риби. Завдяки тонкому лезу він також ідеально підходить для нарізування фруктів або подрібнення трав. Ручка у традиційному японському стилі дуже легка та ідеально повторює форму руки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tojiro |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Загальна довжина ножа | 305 мм |
| Тип | Ніж універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 45828 |
| Довжина леза | 165 мм |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Призначення | Для зелені для коренеплодів Для м'яса Для овочів |
| Серія | Zen |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Країна-виробник Товару | Японія |
| Твердість сталі | 61 HRc |
| Тип кріплення колодки | Всадний |
| Тип леза | Штамповане |
| Товщина леза | 2,1 мм |
| Колір колодки | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 298,95 ₴





