
Кухонний ніж Янагіба 230 мм Tokisu BlackBlue (17469)
2 899 ₴
- В наявності
- Код: 45858
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Серія: Black&Blue
- Призначення: онагіба, для суші та риби
- Матеріал леза: нержавіюча сталь 5Cr15Mov
- Матеріал ручки: G10 з дамаським малюнком
- Довжина леза: 230 мм
- Загальна довжина: 357 мм
- Товщина леза: 4,8 мм
- Вага: 322 г
- Твердість сталі: 58 HRc
- Колір: чорний, синій
- Країна виробництва: Японія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tokisu |
| Вага | 322 г |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 45858 |
| Довжина леза | 230 мм |
| Довжина ножа | 357 мм |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Призначення | Для суші, сашимі |
| Особливості | Ергономічна форма ручки |
| Серія | Blackamp;Blue |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Країна-виробник Товару | Японія |
| Твердість сталі | 58 HRc |
| Тип кріплення колодки | Всадний |
| Тип леза | Штамповане |
| Товщина леза | 4,8 мм |
| Колір колодки | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴

