
Кухонний ніж Накірі 180 мм Tokisu BlackBlue (17473)
2 599 ₴
- В наявності
- Код: 45862
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Тип: сокирка
- Призначення: ніж для зелені, овочів
- Довжина леза: 180 мм
- Загальна довжина: 310 мм
- Товщина леза: 2,22 мм
- Матеріал леза: нержавіюча сталь 5Cr15Mov
- Матеріал ручки: G10 з дамаським малюнком
- Вага: 210 г
- Твердість сталі: 58 HRc
- Колір: чорний, синій
- Країна виробництва: Японія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tokisu |
| Вага | 210 г |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 45862 |
| Довжина леза | 180 мм |
| Довжина ножа | 310 мм |
| Марка стали | 5Cr15Mov |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Призначення | Для зелені для овочів |
| Особливості | Ергономічна форма ручки |
| Серія | Blackamp;Blue |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Країна-виробник Товару | Японія |
| Твердість сталі | 58 HRc |
| Тип | Сокирка |
| Тип кріплення колодки | Всадний |
| Товщина леза | 2,22 мм |
| Колір колодки | Чорний Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴




