
Комод Тиса Мебель 409 Дуб Тахо 90x45x60 см
5 951 ₴
- В наявності
- Код: 9004007
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод 409 меблевої фабрики "Тіса Меблі" (Україна)
Матеріал ЛДСП
Направляючі телескопічні
Меблі доставляються в розібраному стані
Всі деталі засверлюються і размічаються на фабриці. Є інструкція по збірці. Є своя доставка по місту Київ. Також відправляємо "Новою Поштою"
Матеріал ЛДСП
Направляючі телескопічні
Меблі доставляються в розібраному стані
Всі деталі засверлюються і размічаються на фабриці. Є інструкція по збірці. Є своя доставка по місту Київ. Також відправляємо "Новою Поштою"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тиса меблі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9004007 |
| Тип | Комод |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 45 см |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |
| Колір | Дуб Тахо |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 951 ₴

