Ноутбук HP EliteBook Folio 9480m i5/4GB/250SSD Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 338 мм |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 250 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1760069504 |
| Вага | 17 кг г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 595 ₴





