Порти введення-виведення USB 3.0 х 3шт. (1 з підтримкою PowerShare) / VGA / DisplayPort / LAN (RJ-45) / комбінований роз'єм для стереонавушників / мікрофона / роз'єм для док-станції / кардрідер. Веб-камера 720p, Вбудований двонаправлений мікрофон, Стереодинаміки з технологією DTS Studio Sound, Сканер відбитків пальців TPM модуль, Підсвічування клавіатури, Клавіатура із захистом від потрапляння рідини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 338 мм |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1760078809 |
| Веб-камера | 720p |
| Вага | 17 кг г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴





