Ноутбук Lenovo Thinkpad T580 Intel Core i5 4Gb 250Gb A- Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1767239166 |
| Графіка | Інтегрована Intel UHD Graphics 620 |
| Камера | HD камера (720p) |
| Клавіатура | Підсвітка клавіатури, водовідштовхуюча |
| Комунікації та порти | Wi-Fi 802.11ac Bluetooth 4.1 2 x USB 3.0 1 x USB Type-C 1 x HDMI 1 x RJ-45 (Ethernet) 1 x комбінований аудіороз'єм (мікрофон/навушники) |
| Накопичувач | 250 GB SSD |
| Оперативна пам'ять | 4 GB DDR4 Максимальний обсяг: до 32 GB |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Роздільна здатність | Full HD (1920 x 1080) |
| Стан | Refurbished |
| Екран | 15.6" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴




