Ноутбук Lenovo IdeaPad 320-15 8 Гб 500 Гб A- Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1782051469 |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet |
| Вага | 2.2 кг г |
| Відеокарта | AMD Radeon R5 M530 |
| Діагональ | 15.6" |
| Жесткий диск HDD | 500 ГБ |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм відеопам'яті | 2 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Порти та роз'єми | 2 x USB 3.0 / 1 x USB Type-C / HDMI / Ethernet (RJ45) / 4-in-1 Card Reader (MMC, SD, SDHC, SDXC) / audio jack |
| Процесор | AMD A9 9420 |
| Розміри | 378x260x22,9 мм |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Дискретна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴



