Розмір та склад "Постіль напівтораспальна COSAS": підковдра COSAS 160х220см - 1 шт, наволочка COSAS 50х70см - 2 шт. Матеріал з якого виготовлений постіль 1.5 COSAS – 100% органічна бавовна, країна походження Європа та Туреччина має сертифікат якості Oeko-Tex для здорового сну. Тканина для постільної білизни COSAS зберігає тепло, дає тілу можливість дихати, не викликає алергії, міцна та довговічна, добре переться та легко гладиться. Ніжна шкіра контактує тільки з натуральними матеріалами, тому не викликає подразнення та запалення. Постільна білизна COSAS має гладку поверхню, що забезпечує максимально комфортний сон! Завдяки спеціальній технології постільна білизна COSAS не втрачає насиченості відтінків навіть після багаторічного використання. Напівтораспальна постільна білизна COSAS упакована у фірмову картонну коробку, яка також підійде на подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosas |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Ranfors104_Ashmint_160_2 |
| Дизайн | Авіація |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Колір | Агава |
| Комплектація | Підковдра 160х220 см - 1 шт. Наволочка 50х70 см — 2 шт. |
| Матеріал | Ранфорс |
| Особливості | Постільна білизна без простирадла|У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 2 х 50х70 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Склад | 100% органічна гіпоалергенна бавовна |
| Спальний розмір | Полуторні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690 ₴









