Коаксіальна акустика MTX TX269C (6x9 дюймів, 3-смугова коаксіальна, 80 Вт RMS, 550 Вт пік) відрізняється якістю звуку, дуже високою потужністю та винятковою обробкою. TX269C можна використовувати із сабвуфером з підсилювачем, таким як MTX RTP8, RTP12 або RTF10P для посилення низьких частот.
Якість динаміка на 2/3 залежить від якості збирання.
Необхідно ідеально загерметизувати та зміцнити опору з динаміком та дверима.
Щоб насолодитися всією якістю звуку, рекомендується використовувати зовнішній підсилювач, наприклад TX2275 або TX2450, що володіє потужністю і музичністю.
Загальні характеристики
Якість динаміка на 2/3 залежить від якості збирання.
Необхідно ідеально загерметизувати та зміцнити опору з динаміком та дверима.
Щоб насолодитися всією якістю звуку, рекомендується використовувати зовнішній підсилювач, наприклад TX2275 або TX2450, що володіє потужністю і музичністю.
Загальні характеристики
- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: овальний 15x23 см (6x9)
- Номінальна потужність (RMS): 80 Вт
- Максимальна потужність: 550 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 24 – 22000 Гц
- Чутливість (SPL): 93,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани: Майлар
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 25 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Поліпропілен
- Матеріал магніту: Ферит
- Зовнішній діаметр, мм: 239 х 165
- Установчий діаметр, мм: 218.1 х 150.2
- Настановна глибина, мм: 79.8
- Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Рекомендовані підсилювачі: MTX TX2450 TR450 TX2275 TR275
Рекомендовані сабвуфери: MTX TRP8, RTP8, TRT8p, RTT8P, RTF10P, RTU8P
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Чутливість | 93.5 дБ |
| Тип | Сабвуфер |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 202301447 |
| Зовнішній діаметр, мм | 239 х 165 |
| Діаметр ВЧ-динаміка | 13 мм |
| Діаметр котушки НЧ | 25 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 24- 22000 Гц |
| Матеріал дифузора НЧ | Поліпропілен |
| Матеріал мембрани | Майлар |
| Матеріал підвісу НЧ | Гума |
| Номінальна потужність | 80 |
| Пікова потужність | 550 |
| Опір | 4 |
| Типорозмір | овальний 15x23 см (6x9) |
| Установна глибина, мм | 79,8 |
| Установний діаметр, мм | 218,1 х 150,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 755,94 ₴





