-20%

Коаксіальна акустика MTX TX465C
5 020,16 ₴
4 016,13 ₴
- В наявності
- Код: 202301450
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коаксіальна акустика MTX TX465C (16,5 см, 2-смугова коаксіальний кабель, 80 Вт RMS, 555 Вт, піковий опір 4 Ом) чудово справляються з роботою в автомобілях, сумісних з OEM-виробниками. М'якість і сила, з якою вони відтворюють найкращі записи, є винятковими. Напівпресована паперова мембрана, вкрита кристалами та сріблом, музична та прозора. Магнітна структура на межі розумних можливостей забезпечує разючу динаміку та потужність. М'який купольний твітер із шовку та неодимового магніту викликає захоплення. Остання характеристика рідко зустрічається в цьому ціновому діапазоні. Частіше зустрічається на моделях у два рази дорожче.
Загальні характеристики
Загальні характеристики
- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: 6.5" (16.5 см)
- Номінальна потужність (RMS): 80 Вт
- Максимальна потужність: 555 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 45 – 25000 Гц
- Чутливість (SPL): 93,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр ВЧ: 20 мм
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 25 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Целюлоза, посилена скляними мікросферами
- Матеріал магніту: Ферит
- Тип кошика НЧ: Штампована сталева
- Зовнішній діаметр, мм: 167
- Установчий діаметр, мм: 143.4
- Настановна глибина, мм: 63
- Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Рекомендовані товари до коаксіальної акустики MTX TX465C
Рекомендовані підсилювачі: MTX TX2450 TR450 TX2275 TR275
Рекомендовані сабвуфери: MTX RTP8, RTT8P, RTF10P, RTU8P
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Чутливість | 93.5 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 202301450 |
| Зовнішній діаметр, мм | 167 |
| Діаметр ВЧ-динаміка | 20 мм |
| Діаметр котушки НЧ | 25 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 45- 25000 Гц |
| Матеріал дифузора НЧ | Целюлоза |
| Матеріал мембрани | Шовк |
| Матеріал підвісу НЧ | Гума |
| Номінальна потужність | 80 |
| Пікова потужність | 555 |
| Опір | 4 |
| Тип | Коаксіальна |
| Типорозмір | 6.5" (16.5 см) |
| Установна глибина, мм | 63 |
| Установний діаметр, мм | 143,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 016,13 ₴





