-20%

Коаксіальна акустика MTX TX665C
6 869,69 ₴
5 495,75 ₴
- В наявності
- Код: 202301454
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коаксіальна акустика MTX TX665C (6,5-дюймова 2-смугова коаксіальна, 4 Ом, 90 Вт RMS, 620 Вт пік) – це високоякісні коаксіальні динаміки. Вони можуть витримувати величезну потужність, і ви не можете уявити якість звуку, яке вони можуть відтворювати. Вони оснащені найкращим: Алюмінієва рама MTX для оптимальної жорсткості, діафрагма з пресованого паперу для більшої музичності, деталізації та тепла, гігантський магніт для неймовірної потужності, дуже велика шпуля з TSV TIL діаметром 30 мм для деталізації на всіх рівнях та керування потужністю завдяки кращому охлу. феноменальний неодим. магнітний твітер та шовковий купол діаметром 28 мм для плавного та динамічного звучання, гумова підвіска, що витримує великі відхилення, залишаючись при цьому надійною.
Загальні характеристики
Загальні характеристики
- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: 6.5" (16.5 см)
- Номінальна потужність (RMS): 90 Вт
- Максимальна потужність: 620 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 40 – 28000 Гц
- Чутливість (SPL): 93,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр ВЧ: 28 мм
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 30 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Целюлоза, посилена скляними мікросферами
- Матеріал магніту: Ферит
- Тип кошика НЧ: Лита алюмінієва
- Зовнішній діаметр, мм: 166
- Установчий діаметр, мм: 143.5
- Настановна глибина, мм: 64.5
- Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Підсилювачі: MTX RFL4120 RFL5300 TX480D TX2275 TX2450
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Чутливість | 93.5 дБ |
| Тип | Твітер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 202301454 |
| Зовнішній діаметр, мм | 166 |
| Діаметр ВЧ-динаміка | 28 мм |
| Діаметр котушки НЧ | 30 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 40- 28000 Гц |
| Матеріал дифузора НЧ | Целюлоза |
| Матеріал мембрани | Шовк |
| Матеріал підвісу НЧ | Гума |
| Номінальна потужність | 90 |
| Пікова потужність | 620 |
| Опір | 4 |
| Типорозмір | 6.5" (16.5 см) |
| Установна глибина, мм | 64,5 |
| Установний діаметр, мм | 143,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 495,75 ₴





