Розмір та склад "Дитяча постіль COSAS": підковдра COSAS 110х140см - 1 шт., наволочка COSAS 40х60см - 1 шт., Простирадло на гумці COSAS 60х120х12см - 1 шт. Матеріал з якого виготовлено дитячу постільну білизну COSAS – 100% органічний сатин, країна походження Європа та Туреччина має сертифікат якості Oeko-Tex для здорового сну. Тканина зберігає тепло, дає тілу можливість дихати. Постіль дитяче сатин COSAS не викликає алергії, міцне і довговічне, добре стирається і легко гладиться. Ніжна шкіра малюка контактує тільки з натуральними преміум матеріалами, тому не викликає подразнення та запалення. Постіль для немовлят COSAS має гладку поверхню, що забезпечує максимально комфортний сон! Завдяки спеціальній технології постіль у дитяче ліжечко COSAS не втрачає насиченості відтінків навіть після багаторічного використання. Постіль в дитяче ліжечко включає простирадло на гумці, воно міцно тримається на матраці, закриваючи його бічні стінки, фіксуючи гумкою по всьому периметру. Простирадла сатин на гумці COSAS не зісковзують при використанні і не утворюють складок, незалежно від руху тіла. Дитяча сатина постіль у ліжечко COSAS упакована у фірмову картонну коробку, яка також підійде на подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosas |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип | Наволочка |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30Satin_Ink_Ink_140 |
| Дизайн | Однотонні моделі |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Комплектація | Простирадло на гумці 120х60 см — 1 шт. Підковдра 110х140 см - 1 шт. Наволочка 60х40 см — 1 шт. |
| Матеріал | Сатин |
| Особливості | У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 60х40 см |
| Розмір простирадла | 60 х 120 см |
| Розмір підковдри | 100 х 140 см |
| Склад | 100% органічна гіпоалергенна бавовна (сатин преміум) |
| Спальний розмір | Дитячі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴










