Розмір та склад "Підліткова постільна білизна COSAS": підковдра COSAS 160х220 см - 1 шт, наволочка COSAS 50х70см - 1 шт, простирадло без гумки COSAS 155х240см - 1 шт. Матеріал з якого виготовлено дитячу постільну білизну COSAS – 100% органічний сатин, країна походження Європа та Туреччина має сертифікат якості Oeko-Tex для здорового сну. Тканина для постільної білизни COSAS зберігає тепло, дає тілу можливість дихати, не викликає алергії, міцна та довговічна, добре переться та легко гладиться. Ніжна шкіра дитини контактує тільки з натуральними преміум матеріалами, тому не викликає подразнення та запалення. Постіль для підлітків COSAS має гладку поверхню, що забезпечує максимально комфортний сон! Завдяки спеціальній технології постільна білизна COSAS не втрачає насиченості відтінків навіть після багаторічного використання. Постільна білизна сатин для підлітків COSAS упакована у фірмову картонну коробку, яка підійде на подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosas |
| Тип | Наволочка |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 27Satin_Sand_Sand_155 |
| Дизайн | Однотонні моделі |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Комплектація | Простирадло без гумки 155х240 см — 1 шт. Підковдра 160х220 см - 1 шт. Наволочка 50х70 см — 1 шт. |
| Матеріал | Сатин |
| Особливості | У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 1 х 50х70 см |
| Розмір простирадла | 155 х 240 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Склад | 100% органічна гіпоалергенна бавовна (сатин преміум) |
| Спальний розмір | Полуторні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 250 ₴









