
Підліткова постіль без простирадла KOLIBRI CS1 Cosas Фіолетовий 160х220 см
2 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: KolibriVioletWhite_155_2
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розмір та склад "Підліткова постільна білизна COSAS": підковдра COSAS 160х220 см - 1 шт, наволочка COSAS 50х70см - 1 шт. Матеріал з якого виготовлена дитяча постільна білизна COSAS – 100% органічна бавовна, країна походження Європа та Туреччина має сертифікат якості Oeko-Tex для здорового сну. Тканина для постільної білизни COSAS зберігає тепло, дає тілу можливість дихати, не викликає алергії, міцна та довговічна, добре переться та легко гладиться. Ніжна шкіра дитини контактує тільки з натуральними матеріалами, тому не викликає подразнення та запалення. Постіль для підлітків COSAS має гладку поверхню, що забезпечує максимально комфортний сон! Завдяки спеціальній технології постільна білизна COSAS не втрачає насиченості відтінків навіть після багаторічного використання. Постільна білизна для підлітків COSAS упакована у картонну коробку, також підійде на подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosas |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип | Наволочка |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KolibriVioletWhite_155_2 |
| Дизайн | З рослинним принтом |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Комплектація | Підковдра 160х220 см - 1 шт. Наволочка 50х70 см — 1 шт. |
| Матеріал | Ранфорс |
| Особливості | Постільна білизна без простирадла|У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 1 х 50х70 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Склад | 100% органічна гіпоалергенна бавовна |
| Спальний розмір | Полуторні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴






