Дитяче крісло Fundesk Buono з підлокітниками забезпечує комфорт та стильний дизайн для вашої дитини. Його ергономічне сидіння та спинка підтримують правильну поставу, що дозволяє дитині зосередитися на навчанні, грі чи малюванні, не відчуваючи дискомфорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1454679689 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 40-50 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 87-93 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Крісло 1 шт./знімні підлокітники/монтажний комплект/інструкція |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Максимальний зріст | 170 см |
| Материал обивки | Сталь/PA/губка/поліестер |
| Механізми | Газліфт |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Розмір сидіння | 42 х 40 х 7 см |
| Розмір спинки | 43 х 33 см |
| Країна-виробник Товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 440 ₴


