-34%

Дитяче ергономічне крісло FunDesk Estate Grey
7 590 ₴
4 990 ₴
- В наявності
- Код: 1744827144
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяче крісло FunDesk Estate - з підлокітниками та підставкою для ніг. Завдяки регулюванню дозволяє точно налаштувати крісло під зріст та композицію дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1744827144 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 33.5-48.5 |
| Висота спинки у верхньому положенні | 83.5-99.5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Крісло 1 шт./монтажний комплект/інструкція |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Максимальний зріст | 170 см |
| Материал обивки | ABS/PP/сталь (Q235)/тканина-сітка/губчаста подушка |
| Механізми | Фіксації |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Розмір сидіння | 45 х 45 х 9 см |
| Розмір спинки | 44 х 45 х 7 см |
| Країна-виробник Товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 990 ₴







