Дитячий стіл Fundesk Rubus має сучасний дизайн. Висоту сидіння можна легко та плавно регулювати, щоб крісло можна було оптимально адаптувати до зростання дитини. Тому дітям завжди зручно сидіти за столом – чи то під час навчання, ігри на комп'ютері чи малювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1753596647 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 32-54 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 75-96 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Крісло 1 шт./монтажний комплект/інструкція |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Максимальний зріст | 170 см |
| Материал обивки | PP/піна-губка/метал/тканина |
| Механізми | Фіксації |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Розмір сидіння | 44 х 44 х 10 см |
| Розмір спинки | 44 х 40 х 5 см |
| Країна-виробник Товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴








