-34%

Дитяче ергономічне крісло із підлокітниками FunDesk Bunias Blue
7 440 ₴
4 890 ₴
- В наявності
- Код: 1757169950
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ортопедичне крісло FunDesk Bunias – це новинка, яка чудово підійде активним дітям завдяки ергономічному дизайну. У разі тривалого сидіння на шкільних стільцях у дитини може неправильно сформуватися постава. Крісло Bunias добре справляється зі зняттям навантаження на спинку Вашої дитини під час занять та розваг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1757169950 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 34-54 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 70-97 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Крісло 1 шт./знімні підлокітники/монтажний комплект/інструкція |
| Максимальний зріст | 170 см |
| Материал обивки | PP/піна-губка/метал/тканина |
| Механізми | Фіксації |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Розмір сидіння | 45 х 41 см |
| Розмір спинки | 43 х 41 см |
| Країна-виробник Товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 890 ₴








