-7%

Човен пвх надувний одномісний для риболовлі PROFI L-200 L
6 900 ₴
6 448 ₴
- В наявності
- Код: 1027613198
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PROFI L-200 L найкраще рішення для занять полюванням, рибалкою та іншими видами відпочинку на воді. Човен виготовлений з армованого полівінілхлориду щільністю 650 г/м², який має підвищену стійкість до пошкоджень.
Основні характеристики:
вид човна: гребінець,
вантажопідйомність: 170 кг,
Місткість: одномісна.
PROFI L-200 L поставляється у комплекті з насосом, веслами, сумкою, сидінням, ремкомплектом, паспортом. Купуйте надійні якісні човни від вітчизняного виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Діаметр балона | 29 см |
| Довжина | 200 см |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1027613198 |
| Вага | 11 г |
| Габарити паковання | 90см*36см*27см |
| Вантажність | 170 |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 650 г/м2 |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Без днища в комплекті |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 115 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 448 ₴



