-5%

Човен пвх надувний двомісний для риболовлі PROFI L-245 LS
8 500 ₴
8 060 ₴
- В наявності
- Код: 1027626604
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PROFI L-245 LS краще рішення для занять полюванням, риболовлею та інших видів відпочинку на воді. Човен виготовлена з армованого полівінілхлориду щільністю 650 г/м2, який володіє підвищеною стійкістю до пошкоджень.
Основні характеристики:
вид човна: гребний,
вантажопідйомність: 215кг,
місткість: двомісна.
PROFI L-245 LS поставляється в комплекті з насосом, веслами, сумкою, сидінням, сланью, ремкомплект, паспортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 245 см |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1027626604 |
| Вага | 15 г |
| Габарити паковання | 90см*36см*27см |
| Вантажність | 215 |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 650 г/м2 |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 060 ₴



