Бельгійські вафлі швидко і легко. Просте налаштування температури випічки і вбудований термостат. Дуже глибокі поверхні.
- Випікає 2 вафлі 14,5 х 8,5 см
- Покращена структура дека: рівномірно розливає тісто
- Високоякісна антипригарна поверхня
- Стильний металевий дизайн в сріблі
- Ручний контроль температури випічки
- Вбудований таймер
- Індикація включення / вимикання приладу і готовності до випікання
- Легка очистка
Супер швидка завдяки високій потужності 1520 Вт
Розміри (ШхГхВ): 24,7 x 26,7 x 14,5 см
Довжина шнура: 71,5 см
Вага: 3,3 кг
Потужність: 1520 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Є |
| Індикатор роботи | є |
| Артикул | 140 |
| Вага | 3,3 кг г |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина шнура | 71,5 см |
| Змінні пластини | Немає |
| Колір | Срібний |
| Кількість відділів/вафель | 2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Потужність | 1520 |
| Регулятор температури | Да |
| Розмір готової вафлі | 8,5 х 14,5 см |
| Товщина вафлі | 2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴




