
Змішувач для кухні Santan KYMA 75CR4310 з боковою ручкою
2 856 ₴
- В наявності
- Код: 110314
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні Santan KYMA 75CR4310 з боковою ручкою Розмір змішувача: Високий Кількість монтажних отворів: 1 Матеріал: латунь Покриття: CR-хром Висота виливу: 277 мм Висота струменя: 230 мм Запірний клапан: керамічний Тип змішувача: одноважільний Тип установки: горизонтальний Гарантія на корпус: 5 років Гарантія на комплектуючі змішувача: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 277 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 110314 |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Вид монтажа | зовнішній |
| Висота струменя | 230 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Дизайн | сучасний |
| Довжина підводки | 350 мм |
| Підведення води | гнучке підведення |
| Регулятор струменя | аератор |
| Розмір картриджу | 35 мм |
| Серія | Kyma |
| Тип виліву | поворотний |
| Тип картриджу | керамічний картридж |
| Тип встановлення | вертикальний |
| Форма излива | С — вилив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 856 ₴


