Змішувач для кухні Santan IMPERIAL 83CR5414 з боковою ручкою, ретро Матеріал: латунь Покриття: хром Картридж: керамічний Тип конструкції: одноважільний Спосіб монтажу: горизонтальний, врізний, 1 отвір Гарантія 5 років на корпус Гарантія 2 роки на комплектуючі змішувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 110718 |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Вид монтажа | зовнішній |
| Висота виливу | 303 мм |
| Висота струменя | 224 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Дизайн | ретро |
| Довжина підводки | 350 мм |
| Підведення води | гнучке підведення |
| Регулятор струменя | аератор |
| Розмір картриджу | 40 мм |
| Серія | Imperial |
| Тип виліву | поворотний |
| Тип картриджу | керамічний картридж |
| Тип встановлення | вертикальний |
| Форма излива | Г - вилив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 283 ₴



