
Змішувач для кухні Santan MARGOT 26CR0641 ретро
3 460 ₴
- В наявності
- Код: 110721
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні Santan MARGOT 26064101 ретро Матеріал: латунь Покриття: хром Картридж: керамічний Аератор у виливі: є Тип конструкції: двовентильний Спосіб монтажу: горизонтальний, врізний, 1 отвір Тип підведення труб: гнучка Гарантія 5 років на корпус Гарантія 2 роки на комплектуючі змішувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 242 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 110721 |
| Вид змішувача | двовентильний |
| Вид монтажа | зовнішній |
| Висота струменя | 165 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Дизайн | ретро |
| Довжина підводки | 350 мм |
| Підведення води | гнучке підведення |
| Регулятор струменя | аератор |
| Розмір картриджу | 1/2 |
| Серія | Margot |
| Тип виліву | поворотний |
| Тип картриджу | керамічні вентилі |
| Тип встановлення | вертикальний |
| Форма излива | Г - вилив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 460 ₴


