Крісло Urban HB - це поєднання правильної ергономіки з гідним зовнішнім виглядом! Крісло Urban - для офісу або будинку, виконано в сучасному стилі. Доступна ціна та відмінні функції даної моделі будуть вами оцінені протягом усього робочого дня.
Перфоровані вставки на сидіння і спинки, а також "виріз" на спинці, дозволять тілу дихати, перебуваючи в кріслі за роботою або відпочинком. Каркас і хрестовина виконані з пластика з м'якими накладками з мембранної тканини, між накладками є спеціальні канали, які не тільки служать декоративним елементом, але й дозволяють повітрю вільно циркулювати і тим самим не дають ефекту « мокрою спини ».
Цілісність дизайну крісла підкреслюється перфорованими вставками, виділеними іншим кольором. Зручно налаштувати висоту сидіння і ступінь відхилення спинки. У моделі використовуються прості, але гіпоалергенні матеріали, які не потребують якогось певного дорогого догляду. Завдяки механізму Tilt, Ви зможете не тільки вільно розгойдуватися, а й зафіксувати крісло в одному горизонтальному положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 519290 |
| Висота крісла | 1160 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні, мм | 580 |
| Висота сидіння в нижньому положенні, мм | 480 |
| Висота спинки у верхньому положенні, мм | 1260 |
| Висота спинки в нижньому положенні, мм | 1160 |
| Корпус | Полиуретан |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Оббивка | Мембранна тканина |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння | 480х510 мм |
| Розміри спинки | 750х510 мм |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип | Крісла для персоналу |
| Колір | Сірий + Чорний |
| Ширина спинки, мм | 510 |
- Ціна: 7 690 ₴





