-34%

Крісло для дівчинки FunDesk Premio Рожевий (95655554)
7 590 ₴
4 990 ₴
- В наявності
- Код: 95655554
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло FunDesk Premio чудово підходить школярам початкових та середніх класів, адже воно витримує вагу тіла до 80 кг. При правильному налаштуванні висоти та глибини крісла, воно ідеально підійде під будь-яку парту, що росте, і буде рости разом з дитиною протягом усього терміну навчання. А також надасть максимальний комфорт та збереження правильно здорової постави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95655554 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 36-58 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 78-100 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Крісло/монтажний комплект/інструкція |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Максимальний зріст | 170 см |
| Матеріал | ABS/PP/Сталь/Тканина/Губчаста подушка |
| Механізми | Фіксації |
| Наявність підлокітників | Без підлокітників |
| Розмір сидіння | 44 х 42 см |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 990 ₴







