-20%

Дитяче крісло FunDesk Cielo Рожевий (55019001)
6 000 ₴
4 790 ₴
- В наявності
- Код: 55019001
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
FunDesk Cielo – дитяче функціональне крісло для повсякденного використання. Якщо ви хочете локалізувати у квартирі місце для навчання своєї дитини – крісло Cielo чудово справляється з усіма необхідними завданнями, коли дитина навчається чи грає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 55019001 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 37-53 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 75-87 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Крісло 1 шт./монтажний комплект/інструкція |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Максимальний зріст | 170 см |
| Материал обивки | Сталь/поліамід/губка/поліестер |
| Механізми | Газліфт |
| Підлога | Для дівчинки |
| Розмір сидіння | 45 х 40 х 9 см |
| Розмір спинки | 45 х 40 см |
| Країна-виробник Товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 790 ₴


