
Ліжко Лідс міні Tenero 800х1900 Чорний оксамит
4 704 ₴
- В наявності
- Код: hub_lwoayp
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прекрасна сучасна модель, зручна, міцна та універсальна. Ця модель підходить не лише для приватних інтер'єрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_lwoayp |
| Висота наголов'я | 850 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 800 х 1900 мм |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Чорний Оксамит |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 704 ₴

