
Ліжко Лідс Tenero 1400х2000 Чорний оксамит
6 603 ₴
- В наявності
- Код: hub_x6ljmy
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
чудово впишеться в інтер'єр дорослої спальні і в дитячій кімнаті буде доречна. Додасть затишку та невимушеності інтер'єрам готелів, будинків відпочинку та дитячих здравниць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_x6ljmy |
| Висота наголов'я | 830 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2100 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1400 х 2000 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Чорний Оксамит |
| Ширина | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 603 ₴

