
Котел чавунний узбецький WOK з кришкою сковородою-гриль Maysternya 12 л Чорний (1809358365)
3 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1809358365
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Козан чавунний узбецький 12 л WOK з кришкою сковородою-гриль "Наша Майстерня" (товстостінний)
Трохи про чавунні вироби:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 12 л |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1809358365 |
| Діаметр | 40 см |
| Діаметр казана | 40 см |
| Діаметр кришки-сковорідки | 40 см |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Товщина дна казана | 8 мм |
| Товщина стінок казана | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴







