Мангал стаціонарний великий зі столиками та знімною жаровнею на 12 шампурів.
Стильний та одночасно максимально практичний мангал для дачної ділянки.
Мангал легко встановити саме там, де це потрібно сьогодні. При цьому в моделі передбачено все, що потрібно для зручності при приготуванні шашликів – столики та полиці для дров, вугілля, судин із замаринованим м'ясом, знімна жаровня на 12 шампурів зі стінками товщиною 3 мм.
Жарівня знімна, метал 3 мм
Бічний столик - матеріал ясен (просочений "Датською" олією)
Нижня поличка - матеріал ясен (просочена "Датською" олією)
Розмір жаровні: 68x35x18 см
Якісне фарбування каркасу
Термостійке фарбування жаровні
Характеристики
| Розміри робочої поверхні | |
|---|---|
| Висота робочої поверхні | 180 мм |
| Довжина робочої поверхні | 350 мм |
| Ширина робочої поверхні | 680 мм |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Країна виробник | Україна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Тип | Мангал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1980838851 |
| Місткість шампурів | 12 шт. |
| Колір | Чорний із бежевим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴








