Дана піч – Це ідеальний варіант для виїзду на природу. Складні ніжки і компактна якісна конструкція робить цю піч незамінним помічником на будь-якому пікніку, рибалці, полюванні тощо. Складні ніжки і зручна дужка для більш легкого транспортування - це тільки частина переваг цієї печі. Ідеально стає казан на 6 і 8 літрів. На 10 л казанок буде виступати десь на третину.
Якщо брати казан на 8 літрів – то це рівно на 1кг рису, тобто на 4-7 персон цього буде достатньо. Саме тому такий варіант печі дуже практичний як для приватного будинку або дачі, так і на будь-якому відпочинку на природі.
Також до печі можна придбати чавунний казан від 6 до 10 літрів, у нас є варіанти і без кришок, і з чавунними кришками, і з кришками сковородами теж з чавуну.
Характеристики:
- призначення: піч під казан
- товщина металу: 3 мм
- країна виробник: Україна
- тип палива: деревне вугілля, дрова, кора, пелети, тирса, тріска
- конструкція: цільна
- ніжки: складні
- форма: кругла
- матеріал корпусу: сталь
- покриття корпусу: вогнетривка фарба
- комплектування кришкою: ні
- вбудований термометр: не передбачено
- колір: чорний
- діаметр: 300 мм
Габаритні розміри печі:
- ширина: 360 мм
- висота: 470 мм
- вага: 10 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Чавун |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1758166379 |
| Вбудований термометр | Не передбачено |
| Висота | 470 мм |
| Діаметр печки | 300 |
| Комплектування кришкою | Немає |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Призначення | Піч під казан |
| Ніжки | Складные |
| Покриття корпусу | Вогнетривка фарба |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова, кора, пелети, тирси, тріска |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 3 200 ₴









